نحوه نمایش نظرات مشتریان در وردپرس با Easy Testimonials

نحوه نمایش نظرات مشتریان در وردپرس با Easy Testimonials

نحوه نمایش نظرات مشتریان در وردپرس با Easy Testimonials

 

سلام به تیم میلاد وردپرس خوش آمدید.در این مقاله به بررسی نحوه نمایش نظرات مشتریان در وردپرس با Easy Testimonials  خواهیم پرداخت.

پس تا انتها با تیم ما همراه باشید.

 

احتمالا به سایت هایی که با مشتریان تعامل دارند دقت کرده اید که یک صفحه مخصوص برای نمایش نظرات وبررسی های مشتریان خود دارند؟! هر بیزینس یا فروشگاه آنلاین قطعا تعدادی مشتری دارد که از کسب و کار و تعامل با آن ها خشنود هستند. قرار دادن دیدگاه ها و نظرات مشتریان در وردپرس کمک میکند تا بازدیدکنندگان و مشتریان جدید علاوه بر استفاده از نظرات دیگران، زودتر به فروشگاه اعتماد پیداکنند. و علاوه براین ها نشان میدهد که صاحب فروشگاه به مشتریان خود اهمیت می دهد! برای ساخت این امکان، افزونه های متعدی وجود دارد. افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم باعنوان Easy Testimonials به ثبت رسیده و تاکنون بیش از 40 هزار نصب فعال داشته است.

نظرات مشتریان در وردپرس با Easy Testimonials

نظرات مشتریان در وردپرس با Easy Testimonials
نظرات مشتریان در وردپرس با Easy Testimonials

بیشتر بخوانید:

چرا من به نظرات مشتریان در وردپرس نیاز دارم؟

نظر و رضایت مشتریان نشان می دهد که شما نیز یک کسب و کار معتبر هستید. نقطه نظرات مشتریان به شما این امکان را می دهند تا ویژگی های خاص فروشگاه خود را در معرض نمایش سایرین قرار دهید. در واقع استفاده از نظرات مشتریان در وردپرس برای قانع کردن سایر مشتریان، یک ابزار کاربردی محسوب می شود.

نحوه ایجاد صفحه نظرات مشتری در وردپرس

برای این کار افزونه Easy Testimonials را از انتهای صفحه دانلود و سپس نصب کنید. پس ازنصب و فعال سازی مطابق تصویر زیر، دو منوی جدید به قسمت پیشخوان اضافه می شود :

نحوه ایجاد صفحه نظرات مشتری در وردپرس
نحوه ایجاد صفحه نظرات مشتری در وردپرس

Testimonials: مربوط به ثبت دیدگاه ها و نظرات مشتریان است.
Easy Testimonials Settings : برای تنظیمات نحوه نمایش و پیکربندی است.

پیکربندی

همان طور که درتصویر زیر مشاهده می کنید تنظیمات پیکربندی در عین سادگی بسیار جامع و شامل تب های متعددی می باشد. گزینه هایی که برای هر کسی که با وردپرس آشنا است، آسان است و به شما کنترل عالی بر روی نمایش مشتریان خود را می دهد.

تب basic: شامل گزینه هایی برای تنظیم کش، رجیستر، شورت کدها و اضافه کردن cssها و کد htmlهای سفارشی و…است.

مطابق تصویر زیر:

پیکربندی
پیکربندی

تب display: می توانید نوع زمینه، نحوه نمایش تصاویر، تنظیمات اسلایدشو تصاویر، پیوندها، فونت، رنگ و بسیاری از گزینه های دیگر را تنظیم کنید!

پیکربندی
پیکربندی

تب THEME: نشان می دهد که حتی در انتخاب تم هم مختارید!

پیکربندی
پیکربندی

و در نهایت آخرین تب با عنوان UPGRADE: برای ارتقا به نسخه حرفه ای است. که در این صورت گزینه های بیشتری در اختیارتان قرار میگیرد، حتی به شما اجازه می دهد فونت (از جمله وب فونت های Google)، رنگ ها، سبک ها، اندازه ها و موارد دیگر را انتخاب کنید!

ثبت نظرات مشتریان

پس از پیکر بندی به قسمت اصلی کار یعنی ثبت نظرات مشتریان در وردپرس که میخواهیم نمایش دهیم می رسیم. برای این منظور به Testimonials » Add New Testimonial رجوع کنید تا به صفحه ثبت بررسی ها، هدایت شوید.

ثبت نظرات مشتریان
ثبت نظرات مشتریان

در این جا باید تک تک نظرات گزینش شده را ثبت کنیم تا در گام بعدی آن ها را جهت نمایش انتخاب کنیم.
یک عنوان مناسب برای بررسی ایجاد کنید و متن نظر و بررسی را در قسمت ویرایشگر متنی بنویسید. درسمت چپ نیز این امکان را برای شما فراهم کرده که یک دسته بندی یا تصویر شاخص برای بررسی انتخاب کنید.
انتخاب تصویر شاخص تاثیرات نظر مشتریان شما را تا حد زیادی افزایش می دهد. چون به مشتری یک چهره می دهد و پیج حالت اجتماعی به خود میگیرد.
دقت کنید که در همین صفحه در پایین ویرایشگر، کادری باعنوان testimonial information مطابق تصویر زیر وجود دارد :

ثبت نظرات مشتریان
ثبت نظرات مشتریان

در این کادر می توانید نام مشتری، آدرس ایمیل، آدرس وب، مشخصات کاری وی و حتی رتبه بندی ایجادکنید. و در پایان پس از تنظیمات دلخواه خود دکمه انتشار را بزنید تا بررسی ذخیره شود. میتوانید هر تعداد که بخواهید نظرات مشتریان در وردپرس ایجاد کنید.

نمایش نهایی

بعد از اتمام ثبت بررسی ها، آخرین گام قراردادن نظرات مشتریان در برگه یا نوشته برای نمایش نهایی است. و این امکان را فراهم میکند تا لیستی از مشتریان را به همراه نظرات و توصیفات ثبت شده، عکس مربوط به مشتری و.. در برگه یا پست به نمایش درآوریم.

برای این منظور به قسمت افزودن برگه یا افزودن نوشته رجوع کنید.

نمایش نهایی
نمایش نهایی

همانطور که میبینید روی منوی ابزار، برچسب جدیدی با عنوان testimonial اضافه شده که دارای زیر منوهایی برای نوع انتخاب مشتریان است. می توانید مشتری را به دلخواه گزینش کنید یا اینکه به افزونه بگویید لیستی از مشتریان را به صورت رندم برگزیند .
و در نهایت پاپ آپی باز می شود که نظر مشتریانی که در مراحل قبل ثبت کرده بودیم را برای انتخاب نهایی نمایش می دهد. پس از گزینش نظرات مورد نظر، دکمه Insert Now را بزنید.
خروجی حاصل وپیش نمایش پیج مطابق تصویر زیر خواهد بود:

نمایش نهایی
نمایش نهایی

امیدواریم این مقاله در چگونگی ایجاد نظرات مشتریان در وردپرس، به شما کمک کرده باشد.
موفق باشید.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
بیشتر بخوان بیشتر بدان  فشرده سازی و افزایش سرعت وردپرس با Check and Enable GZIP compression
نوشته ایجاد شد 325

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا