روش های کاربردی برای رفع خطای عدم بازسازی رمز عبور در وردپرس

روش های کاربردی برای رفع خطای عدم بازسازی رمز عبور در وردپرس

روش های کاربردی برای رفع خطای عدم بازسازی رمز عبور در وردپرس

 

بررسی روش های کاربردی برای رفع خطای عدم بازسازی رمز عبور در وردپرس 

با کامل ترین مرجع وردپرس در ایران همراه باشید…

 

 

بیشتر بدانید:

 

 

 

سلام دوستان؛
اصولا در وردپرس با خطاهای مختلفی مواجه می شویم که گاهی ما را آزرده می کنند. برای رفع هر کدام از این خطاها روش هایی  وجود دارد. تابه حال با خطای 
عدم بازسازی رمز عبور در وردپرس مواجه شده اید؟!
این خطا معمولا زمانی اتفاق می افتد که شما تلاش می کنید تا به پنل مدیریت وردپرس خود وارد شوید که ناگهان سایت قفل می کند. پس باید برای این منظور چه کرد؟

عدم بازسازی رمز عبور در وردپرس

در این مقاله نحوه رفع عدم بازسازی رمز عبور در وردپرس را بررسی خواهیم کرد.
دلیل رخ دادن این خطا در وردپرس چیست؟
اولین نشانه این خطا این است که شما نمیتوانید به سایت وردپرسی خود وارد شوید و صفحه به طور مداوم رفرش می شود.
در این حالت اگر اقدام به بازنشانی رمز عبور کنید با خطای دیگری مواجه می شوید مبنی بر اینکه وردپرس توانایی ذخیره رمز عبور در پایگاه داده شما را ندارد.

بعضی از کاربران عنوان می کنند که تا به حال همچین خطایی را مشاهده نکرده اند. این اخطار خاص نشان می دهد که وردپرس قادر به نوشتن اطلاعات جدید در پایگاه داده وردپرس نیستاین موضوع زمانی رخ می دهد که حساب میزبانی وردپرس از تمام فضای دیسک اختصاص یافته به حساب کاربری استفاده کرده است.

اندازه پایگاه داده وردپرس بخشی از فضای اختصاص داده شده برای حساب کاربری را در بر میگیرد. از آنجا که شما قبلا از کل این فضا استفاده کرده اید، قادر نخواهید بود اطلاعات بیشتری اضافه کنید. و مسلما با این خطا مواجه می شوید.

رفع خطای وردپرس

برای حل مشکل عدم بازسازی رمز عبور در وردپرس، باید با استفاده از یک سرویس گیرنده FTP یا از طریق مدیریت فایل ها در cPanel اقدام کنید. سپس به مسیر /wp-content/uploads/ رجوع کنید. و چند فایل تصویری بزرگ و بلا استفاده را حذف کنید تا فضای بیشتری آزاد شود.

رفع خطای وردپرس
رفع خطای وردپرس

نکته: قبل از حذف آنها اطمینان حاصل کنید که این فایل ها را به کامپیوتر خود به عنوان پشتیبان دانلود کرده اید. در این مرحله اقدام به لاگین به وردپرس کنید.

در این حالت به صورت اضطراری به وردپرس وارد شدید!

پس از وارد شدن، می توانید فایل های وردپرس را بررسی کرده و ببینید که چه فایل هایی غیر ضروری هستند و فضای بیش از حد اشغال کرده اند. معمولا این فایل ها در مسیر wp-content یا wp-content/uploads ذخیره می شوند.
بسیاری از کاربران وردپرس افزونه های دارای حافظه پنهان کش نصب می کنند اما از پاک کردن فایل های حافظه پنهان خودداری  می کنند. این فایل ها می توانند فضای اختصاص داده شده به حساب میزبانی وردپرس را بیهوده اشغال کند.

  مطلب چسبانک (پست ثابت) وردپرس

یکی دیگر از موارد مشکل ساز می تواند پلاگین پشتیبان گیری وردپرس شما باشد. همیشه بایستی فایل های پشتیبان وردپرس خود را در یک سرویس ذخیره سازی شخص ثالث مانند Google Drive یا Dropbox ذخیره کنید.

جمع بندی

یکی از خطاهای مربوط به وردپرس عدم توانایی پایگاه داده در عدم بازسازی رمز عبور در وردپرس و ریست شدن مکرر رمز عبور میباشد. این خطا به دلیل کمبود فضا در پایگاه داده رخ می دهد که با پاک کردن فایل های اضافی و همچنین حافظه کش بلااستفاده میتوان نسبت به رفع این خطا اقدام کرد.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
بیشتر بخوان بیشتر بدان  ایجاد صفحه موردنظر در وردپرس با صفحه‌ساز Elementor Page Builder
نوشته ایجاد شد 325

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا