تبدیل جوملا به وردپرس

تبدیل جوملا به وردپرس

تبدیل جوملا به وردپرس

ما در این مقاله از دنیای میلاد وردپرس میخواهیم به معرفی یکی از پر استفاده ترین آموزش ها بپردازیم.بله تبدیل جوملا به وردپرس یکی از مواردی است که قطعا برای طراحان وب خیلی پر کاربرد است و قابل استفاده.

پس تا انتها تیم ما را دنبال نمایید.

نحوه انتقال از جوملا به وردپرس

بیشتر بدایند و همراه ما باشید در مقاله های زیر:

 

هنگامی که همه ی مطالب خود را از جوملا به وردپرس منتقل کردید، گام بعدی این است که تمام لینک های داخلی خراب شده را تعمیر کنید. به سمت پایین صفحه ی منتقل دهنده ی جوملا (FG) حرکت کنید و بر روی دکمه Modify internal links کلیک کنید.

جوملا به وردپرس
جوملا به وردپرس

رفع اشکالات انتقال از جوملا به وردپرس

• شایع ترین خطایی که مردم از این انتقال، گزارش می دهند: ” Fatal error: Allowed memory size of ****** bytes exhausted” است. شما به راحتی می توانید خطای memory exhausted را تعمیر کنید.
• اگر با خطای database connection مواجه شدید، باید تنظیمات پایگاه داده های خود را مجددا بررسی کنید و مطمئن شوید که از اطلاعات ورود درست، استفاده می کنید.
• گاهی اوقات انتقال ممکن است انجام نشود به این دلیل که میزبان وب شما ممکن است دستور دهنده ی allow_url_fopen را در php.ini غیر فعال کرده باشد.

ما امیدواریم که که این مقاله به شما کمک کرده باشد که سایت خود را از جوملا به وردپرس انتقال دهید. اگر به کمک نیاز داشتید، تعداد زیادی مقاله های آموزشی در آرشیو ما پیدا خواهید کرد. سایت میلاد وردپرس، بزرگترین سایت آموزش رایگان وردپرس فارسی است، و بی صبرانه منتظر پیوستن شما به جامعه ی وردپرس هستیم.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  افزونه پاکسازی دیتابیس وردپرس

با شما هستیم …

 

دانلود

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
نوشته ایجاد شد 324

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا